25 sierpnia 2008

Na dwa..

Mobilizacja pełną parą!!! Zmacane zdobycze az proszą się o natychmiastowe wykorzystanie, a ze wczoraj była niedziela, dzien lenistwa, to zmontowałam nie jednego, a dwa scrapy:D:D I co najwazniejsze w albumie "partnerskim", którego nie ruszałam od dobrych kilku miesięcy. Mam jeszcze na niego mały pomysł, ale to innym razam:P
-----------------------------------------------------------------------------
Mobilization with full pair!!! My latest buys are only waiting for using. And around yesterday was Sunday, the day of the laziness, and I did two scraps:D:D Well most important, that they walked to the album "partner", which I not-opened from a few months. I have the small idea to it, but about it I will write some other time:)

#1. Fotka sprzed kilku lat. Nasza pierwsza..razem


#2. To tez sprzed ładnych paru lat. Osiemnaste urodziny Ł.I narazie na tyle;) Gdyby ktoś był chętny na kilka rzeczy z moich zakupów to fotki wystawione są na Scrappassion i mozna sobie zajrzec :)
Buziale brzydale;)

4 komentarze:

 1. śliczna para. śliczne scrapy. ślicznie, ślicznie, ślicznie. :)
  pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 2. naprawdę śliczna jesteś, bo na avatarze to mało widać:)
  piękne kolory no i to coś:))
  wyjątkowe:)

  OdpowiedzUsuń
 3. No proszę - jaki rozpęd? Dwa scrapy jednego dnia :). Super! Bardzo podobają mi się te zestawienia kolorków. Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nic tak nie dodaje pary jak nowe zakupy i chęć ich wykorzystania, a u Ciebie wszystko idzie lawinowo. Widzę kolejne super scrapki i czekam na następne :)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails