15 września 2009

Cupcakes

Kocham babeczki!!! Totalnie mnie zakręciły i zauroczyły....pora na nowe zaopatrzenie??! Ach i Smirk też mi się marzy, ale po kolei hihihih Zastanawiam się tylko co ja będę z nimi robić?! Kuchenne organizery odpadają, bo z moim gotowaniem jest hmmm marnie... i jak zawsze zostaną mi dzieci hihihih Ten scrapek powstał na wyjazd Hubcia, który na cały długi miesiąc leci do dziadka (odpoczniemy troszkę od wrzasków, pisków i szpustoszenia, jakie sieje ta dwójka :P)

I love cupcakes!!! Thet totally turned me off and enthralled.... time for the new supply??! Ah and I'm also dreaming of Smirk, but one after the other hihihih.But what I will be doing with them?  Kitchen organizers are coming off, because with my cooking is hmmm poorly... fortunately I have children  hihihih That's LO was done for Hubert's departure. He's going for the entire, long month to our grandfather (we'll rest a bit from the noise, but we'll be missing terribly:)


I coś co miało być w oddzielnym poście, ale cóż tu dużo mówić....Musimy pożegnać kolejnego wspaniałego artystę...4 komentarze:

 1. yyyyyyyyy jakby to powiedzieć...

  Można dwojako interpretować to stwierdzenie "kocham babeczki"

  aahahahaha

  sikaaaaaaaaaaaaam

  Patis Ty małpo ratunkuuuu

  aahahaha

  Tylko skąd Ty kochana dziecię w takim razie masz? :P

  OdpowiedzUsuń
 2. gorączkę mam, wybacz ajajahhahaah

  ahaaga

  sikaaaam :D

  OdpowiedzUsuń
 3. phihihi ah ty Jaszko parchata, głodnemu to chleb na myśli hihihihih

  OdpowiedzUsuń
 4. zestaw cudnościowo-pysznościowy!
  o i widzę nowe wdzianko blogowe :)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails