11 grudnia 2007

Na pożegnanie słów kilka..

A więc to już jutro...bladym światem ( w sumie to o tej porze przewracałabym się dopiero na drugi bok;), zbieramy się do wylotu. Być może nie będę miała neta (szwagier nadal czeka na podłączenie) i chyba się zapłaczę. Jak ja wytrzymam bez swoich scrapmiejscówek?!! Pocieszam się, że wybiorę się na zakupy - wiadomo jakie;) Sporo sklepów mieści się w sąsiedztwie miejsca gdzie będę mieszkała !!! Wspaniale :D

A więc za wczasu życzę wszystkim Wesołych Świąt, bogatego Mikołaja i szczęśliwego Nowego Roku. Do zobaczenia w styczniu!!
2 komentarze:

  1. Odrobiny ciepła dzięki ludzkiej życzliwości, odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi, radości w smutku dzięki ludzkiej miłości i nadziei na lepsze jutro w chwilach niepokoju. Spokojnych, szczęśliwych Świąt oraz szalonego Sylwestra i pełnego sukcesów osobistych i zawodowych nowego roku życzą Monika i Sebastian.

    OdpowiedzUsuń
  2. Niech się spełnią świąteczne życzenia, te łatwe i te trudne do spełnienia. Niech się spełnią te duże i te małe, te mówione głośno lub wcale. Niech się spełnią te wszystkie krok po kroku w nadchodzącym Nowym Roku!!!
    SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU PatiS:)

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails