20 lipca 2008

Kartella

Wczoraj nareszcie zabrałam się za tę karteluche na scrapujemy.pl Chęci jak zawsze były i całe szczęście, że nadażyła się okazaja do sklecenia czegoś, bo ostatnio pomysłów mi brak. Tj. nie mam co robić!!! chyba muszę wygrzebac jakieś wyzwania czy konkursy, bo umieram z nudów :/

Mapka na karteczkę wygląda tak:
--------------------------------------------------------------------------
Yesterday at last I got down to this card of scrapujemy.pl. Willingness as ever was and entire happiness, that was chance for making something, because recently I'm lacking ideas. I.e. I don't have what to do!!! Probably I must find some challenges or competitions, because I'm dying of boredom :/

a mój wyczyn tak:

Nawet, nawet jestem z niej zadowolona. To chyba najładniejsza kartka jaką skleciłam :D:D:D:

A zeby specjalnie nam się nie nudziło to od 23.00 do 24.00 mieliśmy pokaz fajerwerków. Drugi dzień, a raczej noc, z rzędu. "Wind & Fire". Mój cyfrak nie jest stworzony do pstrykania takich zaawansowanych fotek. I nie ma to jak zobaczyc na zywo :)

---------------------------------------------------

I'm satisfied. It's probably the nicest card I ever did :D:D:D:

And behind the window, already the second night, we had the fireworks display. From 11pm to 12pm. "Wind& Fire". My camera isn't created for flicking such advanced snapshots. And live everything is so much better..


5 komentarzy:

 1. Piękna ta karteczka, rzeczywiście. Ja tez lubię kartki z mapki, bo nie zawsze mam na nie pomysł, to może też spróbuję coś według niej wykombinować :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Taja kombinuj i wysyłaj na www.scrapujemy.pl :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ach, świetna mapkowa kartka! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. no cudnna kartunia Ci wyszła.. a aparat.. no czasem IXUS warjuje

  OdpowiedzUsuń
 5. ZZZazzzdroszczę Ci tych sztucznych ogni :P

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails