8 kwietnia 2010

Wrrrrr

Potrzebuję kopa, wielkiego KOPA na rozpęd, bo ostatnio kompletnie nic nie robię. Siedzę i przekładam scrapowe przydasie z jednej szuflady do drugiej...nic w tym pożytecznego, a COŚ za mną chodzi!!! Może podsuniecie mi jakieś wyzwania mapkowe czy inne "iventy", albo po prostu kopnijcie mnie w cztery litery???!!! :P

7 komentarzy:

 1. kopię cię:P:) pozdrawiam;)

  OdpowiedzUsuń
 2. no to teraz uważaj bo moja rozhuśtana kończyna dolna zmierza w Twoim kierunku -> cel : zasadzenie soczystego kopala w dupala !! Coby Wać Pani się nieco ogarneła i ruszyła dupsko do Scrapowej roboty !!! Bo Ja może i nie komentuje każdego Twojego wspisu ale zawsze tu Do Ciebie zaglądam BO taki mam nałóg wielki !!!!!
  A teraz marsz do roboty !!! P.S. Jak tak już przekładasz te przydasie to jak coś Ci upadnie to zapakuj w pudełko i mi przyślij hihihih z braku kasiory chyba zaczne robić własny papier.. tylko tak od początku.. najpierw posadze drzewo.. ;)
  trzym sie kochana ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak nie możesz się do niczego zabrać, to najlepiej posprzątaj, to dobrze robi na wenę :) Poukładaj sobie wstążeczki, guziki posegreguj, czy co tam masz w nieładzie. Zawsze to jakieś pożyteczne zajęcie i człowiek nie ma wrażenia, że czas marnuje nic nie robiąc.

  A po wyzwania zapraszam na forum, są nowe na kwiecień, plus lift kartki i jakieś tam inne rzeczy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. teraz to czuję się kopnięta do pracy:P
  Costa mnie też ostatnio na nic nie stać, ale widzę u Ciebie praca wre :):):)
  Tores jeszcze nigdy nie miałam takiego porządku w tym pierdolniku..i nic :( Chyba naprawdę pójdę poszukać jakiś wyzwań :)

  OdpowiedzUsuń
 5. pomysł Tores jest bardzo dobry, skorzystam, zrób coś i pokaż, ja zaczekam, wchodzę codziennie tutaj i jestem uzależniona od utworu pierwszego na twojej liście, niestety nie potrafię go wyszukać, chyba upośledzona jestem czy jakoś tak :P miłego weekendu

  OdpowiedzUsuń
 6. hihih Jaśminowasia nie bój żaby na 100% nie jesteś upośledzona:P Ten utwór nie ma nic wspólnego ze Zmierzchem czy Cullenami i nie znajdziesz go po tymi hasłami (trafiłam na niego przypadkiem na jakiejś stronie fanów i był podpisany "dla Edwarda"). Nie mam pojęcia jaki jest oryginalny tytuł:) Podeślę Ci ją na maila.
  Co do scrapów to zabieram się, zabieram :):):)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails