11 lipca 2008

Pełnia kolorów

Remont kuchni nie skończony, ale za to album tak. Rozpierdziel w domu nieziemski, a ja się opintalam i scrapuję :P jako maniaczka zawijasów kupiłamw markecie budowlanym szablon z doodlem na szafkę.... i doopa, bo taki szajs, ze szkoda gadać. Farba zacieka pod ten "szablon" i się rozmazuje...gorzej niż w lipnej cepelii. juz pozegnałam się z pieknymi szafkami :(:(:( wrrrrrrr. W takim wypadku musiałam się odpręzyć przy scrapach. Wykorzystałam wreszcie bazę, którą dostałam jakis czas temu od Gizmo i skleciłam album "Prawie dorosła przyjaźń" czyli moja Oliwka i sąsiad Michał w roli głównej. Sfazowana na mocne, wyraziste kolorki nie mogłam postąpić inaczej:
-----------------------------------------------------------------------------------------
The renovation of the kitchen still isn't finished, but in turn the album so. At home is horrible, and I'm lounging about and do scraps. As the maniac of flourishes I bought in the DIY store doodle template - to the cupboard.... and nothing. Paint is leaking under that "template" and is smudging... terribly. I already parted with beautiful cupboards: (. I had to relax with scraps. I used the base which I got from Gizmo at last and I did the album "Almost an Adult Friendship" that is my Olive and the neighbour Michael in the main part. I love strong, expressive colors I couldn't act differently:
I kilka blizszych ujęć:Ściski ;*;*

8 komentarzy:

 1. Jednak kapciochy mi spadły.. słodki,w mocnych kolorach i o przyjaźni czego chcieć więcje..
  xoxo

  OdpowiedzUsuń
 2. całość -super landrynkowo - energetyczna, ale najbardziej to te kwiatki mnie urzekły...śliczne są, śliczne - takie papierowo - rysowane :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Patis!!
  ja już nie nadążam za Tobą!
  takie cudowności tworzysz:))

  OdpowiedzUsuń
 4. fantastyczne zdjęcia z jeszcze lepszej oprawie...podoba mi się :)

  OdpowiedzUsuń
 5. buziale!!!
  Finn kwiatki były drukowane, a że akurat tusz mi się kończył to wyszło jak wyszło;)

  OdpowiedzUsuń
 6. No po takim stresie i rozczarowaniu odprężenie było konieczne bez dwóch zdań. A jeśli tak wyglądają efekty to odprężaj, rozprężaj i wytężaj się cały czas :) Bajeczne kolorki, świetny albumik :)

  OdpowiedzUsuń
 7. dobrze, dobrze. Kto się scrapowo opintala ten ma wenę :P

  8)

  Smakowity albumik - kolorowy aż go rozsadza :D

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails